Сайт для вчителів

ІНФОРМАТИКА

10 листопада 2020 року відбулося заняття школи  вчителів-предметників «Використання хмарних технологій як засіб стимулювання самоосвіти, самовдосконалення вчителів»
(керівник Ступак Ірина Станіславівна, вчитель інформатики Гружчанського НВО).
Першезаняття було організоване й проведене у форматіонлайн-конференції на платформі Zoom.
Метою заняття було підвищення інформаційної компетентності та ефективності впровадження хмарних технологій в систему роботи вчителів та ознайомлення їх із системою роботи сервісу Google та його складовими.
Ірина Станіславівна, у ході теоретичної частини, ознайомила слухачів із сервісами Goоgle, можливостями їх використання у професійній діяльності та під час дистанційного навчання.
Під час практичної частини слухачі підключилися до віртуальної школи комп'ютерної грамотності у додатку GoogleClassroom


Жовтень 2019р.

Семінар-практикум на базі Гружчанського НВО на тему«Організація парної та групової роботи на уроках інформатики»

План семінару:

  • Місце й завдання групової роботи на уроціінформатики.
  • Способи фіксації результатів спільної роботи на уроці інформатики.
  • Про організацію проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.
  • Про учнівський міжнародний конкурс«Бобер».

Практична частина.З досвіду роботи ГружчанськогоНВО щодо формування теоретичної бази знань та практичних навичок.

Родзін В.С.-Яблунівське НВО

Миненко А.С.-Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ст.КоноваленкоІ.С.- методист РВО

Бакун В.З.-Макаріська ЗОШ І ст.- р-на гімназія

Ваш заголовок буде тут

Тут зачинається ваш текст. Натисніть тут і почніть писати. Интылльэгэбат но ыльигэнди янвыняры мэдиокретатым зыд про модо адхюк зэнтынтиаэ ед йн натюм нолюёжжэ янтэрэсщэт вим ад омниюм элььэефэнд пэр.

24 квітня 2019 року на базі Ситняківського навчально-виховного об`єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дитячий садок» відбувся семінар-практикум учителів інформатики на тему «Основи алгоритмізації та візуальне програмування як засіб розвитку творчого мислення учнів на уроках інформатики».

Під час семінару були розгляді такі питання: «Практичні поради щодо створення проектів у середовищі Scratch» (Скриль О.О. - вчитель Козичанського НВО); «Практичні поради щодо створення проектів у середовищі Lazarus» (Апацький В.Д. - вчитель Мар'янівського НВО); «Практичні поради щодо роботи з обдарованими дітьми при підготовці до олімпіади» (Бакун В.З - вчитель Макарівського НВК (гімназія); «Підведення підсумків роботи РМО, складання орієнтованого плану роботи на наступний навчальний рік» (Таранчук Т.С. - голова РМО).

Під час практичної частини вчителі інформатики району ознайомилися з досвідом роботи вчителів інформатики Ситняківського НВО Скліпіс А.А., Савченка В.В. щодо формування теоретичної бази знань та практичних навичок; стали активними учасниками «QR-квесту з інформатики» ( однієї із сучасних форм проведення позакласної роботи з предмету); спробували свої сили під час виконання практичного завдання на комп`ютерах «Побудова графічних об`єктів у середовищі Lazarus».

Таранчук Т.С.,голова РМО провела майстер-клас для вчителів «Візуальні середовища програмування як засіб формування інформаційно-цифрової компетентності вчителя Нової української школи».



Майстер-клас по створенню онлайн-тестів

В наш час суспільство знаходиться на шляху переходу до інформаційного суспільства. Тому, постає питання формування навчального інформаційного середовища в освітніх закладах.

Для створення інформаційної інфраструктуриу нагоді може статитехнологія «хмарних обчислень». Хмарні технології забезпечують користувачам Інтернету доступ до комп'ютерних ресурсів сервера і використання його програмного забезпечення в онлайн режимі.

З метою ознайомлення вчителів інформатики з онлайн-серверами 21 грудня на базі Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таранчук Т. С. провела друге заняття районного майстер-класу по створенню тестів з використанням хмарних сервісів.

Вчителька ознайоми учасників майстер-класуз чотирма хмарними платформами:Майстер-Тест, Тесторіум, Quizizz та Kahoot. Вона розповіла про особливості цих середовищ, показала їх можливості та варіанти використання.

Учасники заняття отримали не лише теоретичні відомості, але й випробовували на практиці можливості цих платформ, виконуючи різні завдання та працювали в режимі конструктора.

Семінар-практикум учителів інформатики 

28 листопада 2018 року на базі ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів інформатики на тему: «Хмарні сервіси як засоби формування новітнього навчального середовища школи».

Директор школи Мудрик Т.С. познайомила учасників методичного заходу з освітнім закладом, його напрямками роботи та досягненнями.

МетодистМакарівського РМК Коноваленко І.С. ознайомив учасників з планомсемінару-практикуму.

У теоретичній частині методичного заходу Вовкула Є.Г. - вчитель Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-п/м ліцей» висвітлила питання на тему «Чи потрібна мультимедійна дошка на уроках інформатики? Особливості її використання»

Таранчук Т.С. провела майстер-клас «Організація онлайн-середовища для співпраці та комунікації під час розв'язування олімпіадних завдань засобами MS Excel». Тетяна Степанівна ознайомила колег з сучасними методами та формами роботи вчителя з використанням хмарних технологій під час формування новітнього навчального середовища.Було розглянуто використання GoogleФорм та GoogleТаблиць.

Учителька розібрала задачі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 2017 р. у середовищі Excel.

Під час практичної частини майстер-класу вчителі створили аккаунти, працювали з такими хмарними сервісами: Gmail, Google+, GoogleДиск, Контакти, GoogleФото. Виконували олімпіадні завдання. Створили спільну GoogleПрезентацію

Захід пройшов у вигляді Квесту «У пошуках скарбів». Було використано артефакти української історії.

Активна форма проведення заняття сприяла поглибленню фахового рівня педагогів району.

Майстер-клас вчителів інформатики 16.10.2018 року


Успіх процесу удосконалення освіти багато в чому залежить від компетентності педагогів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Адже отримання дитиною освіти нової якості неможливе без використання комп'ютерів. Тому вчителі інформатики, крокуючи в ногу з розвитком сучасних технологій, постійно вдосконалюють свій фаховий рівень. Так, 16 жовтня на базі ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося перше заняття районного майстер-класу для вчителів інформатики «Програмування у середовищі FreePascal».

Познайомила своїх колег з досвідом роботи у галузі програмування Таранчук Т.С.Учителька розібрала задачі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Учасники майстер-класуотримали нові знання та закріпили їх на практиці.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати